Wiadomości z Zabrza

Śmiertelny wypadek na zabrzańskim odcinku DK88 [FILM, ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2020-06-04 08:15, aktualizacja: 2020-06-04 08:19

Zabrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek na zabrzańskim odcinku DK88. Niestety, w wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym, po przetransportowaniu do szpitala zmarł kierowca osobówki. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o rozsądek, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i trzeźwość za kółkiem.

Do wypadku drogowego doszło we wtorek około godziny 13.00 na zabrzańskim odcinku DK 88

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 78-letni kierujący citroenem jadąc w kierunku Gliwic, chciał zawrócić w miejscu niedozwolonym i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Scania. Niestety, 78-letni kierujący citroenem zmarł po przetransportowaniu go do szpitala. W wyniku zdarzenia ucierpiała również 51-letnia pasażerka citroena. Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozsądek i trzeźwość za kółkiem. Wspólnie zadbajmy o to, aby wszyscy podróżujący naszymi drogami bezpiecznie dotarli do celu.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • CzZ

    Współczuję kierowcy TIR-a. Pewnie ktoś znowu stwierdzi, że droga jest niebezpieczna i powstanie kolejne bezsensowne ograniczenie prędkości. Za niedługo przez takich kierowców wszędzie będą ograniczenia prędkości spowalniacze i fotoradary.Szkoda człowieka i jego bliskich, ale ja można być tak narażać życie swoje i innych? Straszne!!!Kondolencje dla Rodziny Zmarłego i wyrazy współczucia dla kierowcy TIR'a.

  • Mieszkaniec

    Niestety - na własne życzenie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.