Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Śmiertelny wypadek na szlaku kolejowym

  • Dodano: 2016-10-18 11:45, aktualizacja: 2017-08-04 13:50

Policjanci zabrzańskiej komendy prowadzą czynności w sprawie wypadku kolejowego, do którego doszło w sobotni wieczór. Pociąg relacji Gliwice - Zabrze śmiertelnie potrącił 25-letniego mężczyznę. W czasie trwania czynności prokuratorskich wyłączony był jeden z torów kolejowych.


Wczoraj późnym popołudniem policjanci zabrzańskiej komendy prowadzili czynności na miejscu potrącenia przez pociąg młodego mężczyzny. Do zdarzenia doszło jednak w sobotni wieczór. Z policyjnych ustaleń wynika, że grupa mężczyzn w okolicy marketu przy ulicy Piłsudskiego spożywała alkohol. Jeden z nich, 25-letni mężczyzna, w pewnym momencie odszedł od znajomych kierując się w stronę zarośli i szlaku kolejowego. Gdy nie wracał, koledzy poszli go szukać, ale ze względu na panujący mrok nie odnaleźli. Mężczyzna nie wrócił również na noc do domu. Kiedy w poniedziałek nie pojawił się w mieszkaniu, matka wspólnie z drugim synem, a także znajomymi zaczęła szukać mężczyzny. Rodzina nie zgłosiła policji zaginięcia mężczyzny. Szukali 25-latka wśród znajomych, a także w okolicy marketu przy Piłsudskiego. Wczoraj około godziny 16.30 rodzina odnalazła mężczyznę leżącego wzdłuż szklaku kolejowego. Niestety, mężczyzna nie dawał oznak życia. Na miejsce została wezwana zabrzańska policja i pogotowie ratunkowe. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zgonu mogło być potrącenie przez pociąg. Zarządzono sekcję zwłok, która wskażę jednoznacznie przyczynę i czas zgonu. Czynności w sprawie trwają.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Roman

    Szanowni Panstwo ,to nie pociag potroncil pieszego ,poniewaz pociag jechał własnym, torem i nie zjechał na bok.To pieszy nielegalnie zastąpił drogę pociągowi

  • Hromani

    Hmmmmm...Jeśli ciało leżało w tym miejscu gdzie ten Pan robi fotkę - to w jaki sposób inni maszyniści nie zauważyli tego?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.