Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Śląskie Rancho otwiera lodowisko

  • Dodano: 2011-12-23 12:45, aktualizacja: 2011-12-27 12:15

22 grudnia w Śląskim Rancho miało miejsce otwarcie lodowiska. Z tej okazji wszyscy zainteresowani mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej imprezie. Właściciele Rancha by przyciągnąć potencjalnych klientów zakasali rękawy i przygotowali prawdziwe show.

 

Otwarcie zostało zainaugurowane uroczystą przemową w której zostały złożone podziękowania licznym sponsorom i patronom medialnym wspierającym powstawanie lodowiska i jego promocję. Następnie wszystkim obecnym zostały przybliżone tajniki tworzenia tafli z której można od wczoraj korzystać.

 

Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną. Tutaj wykazała się niesamowita sekcja łyżwiarstwa figurowego Zagłębia Sosnowiec, która przygotowała prawie godzinny pokaz. Sekcja ta trenuje osoby od piątego do siedemnastego roku życia. Dziewczyny które pojawiły się na lodzie okazały się prawdziwymi profesjonalistkami. Przygotowane zostały układy do świątecznych i bajkowych piosenek. Zarówno łyżwiarki jaki i widzowie bawili się doskonale.

 

Po uroczystej inauguracji i pokazie przyszedł czas na lodowe szaleństwo.

 

Każdy mógł spróbować swoich sił na lodowisku, nie było żadnej wymówki nawet brak łyżew to nie problem ponieważ do dyspozycji gości jest również wypożyczalnia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wielkim plusem Śląskiego Rancha jest fakt, że po wysiłku na zimnym lodowisku jest możliwości napicia się i zjedzenia czegoś ciepłego w pobliskim pubie czy też restauracji.

 

Samo otwarcie lodowiska przyciągnęło wielu zainteresowanych, mamy szczerą nadzieję, że kolejne dni i tygodnie będą równie pomyślne.
Podobne projekty są bardzo atrakcyjne zwłaszcza dla dzieci, które mogą w ten sposób spędzić czas poza domem, zdobywając nowe umiejętności ale również dla starszych którzy w ten sposób mogą aktywnie wypoczywać.

 

Cennik:

Bilet normalny - od 8:00 do 14:00 - 5,00 zł / 45 min
Bilet normalny - od 15:00 do 22:00 - 7,00 zł / 45 min
Zorganizowane grupy szkolne - do 14:00 - 2,00 zł / 45 min
Karnet tygodniowy - 42,00 zł
Wypożyczenie łyżew - 5,50 zł
Ostrzenie łyżew - 5,00 zł
Szafka - 2,00 zł
Pingwiny do nauki jazdy - 5,00 zł
Wynajem tafli po 22:00 - 600 zł / 45 min

 

Więcej informacji na http://www.slaskierancho.pl/ lub http://www.facebook.com/slaskierancho.

Śląskie Rancho otwiera lodowisko

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.