Wiadomości z Zabrza

Śląski Wawrzyn

  • Dodano: 2012-01-11 09:15

W drugą sobotę stycznia serdecznie zapraszamy na jubileuszową XX edycję Laurów Umiejętności i Kompetencji. Po raz kolejny Kapituła Laurów nagradza Diamentowymi, Kryształowymi, Platynowymi i Złotymi Laurami.


Do grona wyróżnionych „śląskim wawrzynem” dołączą kolejne osobistości ze świata nauki, kultury, polityki i gospodarki, których osiągnięcia zapisały się na trwałe w polskiej i międzynarodowej świadomości. Miasto Zabrze oraz Dom Muzyki i Tańca od 2008 roku jest honorowym gospodarzem uroczystości i co roku gromadzi na uroczystości ponad 2000 gości.

Tradycyjnie uroczystości wręczania są okazją do znakomitych koncertów i występów. Tegoroczną Galę uświetni wyjątkowy spektakl muzyczny „Hity Buffo” w reżyserii Janusza Józefowicza pod kierownictwem muzycznym Janusza Stokłosy z udziałem Nataszy Urbańskiej i najlepszych artystów Studio Buffo. Gwiazdy, które po raz pierwszy wystąpią z tym programem na Śląsku, zaprezentują najlepsze przeboje ze swojego repertuaru.

Tych, którzy chcą poznać tegorocznych laureatów Laurów Umiejętności i Kompetencji oraz zobaczyć niepowtarzalny spektakl muzyczny w wykonaniu Studio Buffo zapraszamy do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu 14 stycznia 2012r.


Bilety w cenie 100 złotych do nabycia w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach lub pod numerem telefonu (32) 351 111 83.
 

Śląski Wawrzyn

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.