Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Skazany za narkotyki ponownie zatrzymany

  • Dodano: 2017-09-07 10:15, aktualizacja: 2017-09-08 08:51

Policjanci przejęli 83 działki marihuany. Część zakazanego suszu roślinnego znaleziono w plecaku 26-letniego zabrzanina, który zwrócił uwagę policjanta z komisariatu II w okolicy jednego z centrów handlowych.

W mieszkaniu mężczyzny mundurowi trafili na słoiki z większą ilością marihuany oraz pieniądze, które zabezpieczono. Zatrzymany był już wcześniej karany za uprawę konopi. Grozi mu teraz 10 lat więzienia.

Do zatrzymania 26-letniego zabrzanina doszło na parkingu jednego z centrów handlowych w Zabrzu. Mężczyzna przyjechał do galerii na skuterze. Uwagę policjanta z II komisariatu zwróciło nerwowe zachowanie mężczyzny. Po wezwaniu wsparcia policyjnych wywiadowców z komendy miejskiej, mundurowi skontrolowali 26-latka. Powodem jego poddenerwowania była zawartość plecaka – 20 dilerskich działek marihuany. Policjanci pojechali do jego mieszkania, gdzie znaleźli słoiki z 63 działkami zakazanego suszu. Zabezpieczyli także woreczek z pieniędzmi. Zatrzymany został przewieziony do komendy. Jak się okazało, był już wcześniej karany za posiadanie znacznej ilości narkotyków. W styczniu 2016 roku mundurowi trafili w jego mieszkaniu na plantację marihuany. Wtedy zabrzanin usłyszał w sądzie wyrok więzienia w zawieszeniu. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia, a także odwieszenie poprzedniego wyroku. O losie zatrzymanego zadecyduje sąd.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.