Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Rusza rekrutacja liderów Szlachetnej Paczki 2014

  • Dodano: 2014-05-26 08:00, aktualizacja: 2014-05-26 08:14
Chociaż Finał projektu dopiero w grudniu, Paczka 2014 już się zaczęła! Razem z Kamilem Stochem,  i Drużyną Skoczków, Basią Kurdej-Szatan i Jerzym Dudkiem, ks. Jacek WIOSNA Stryczek zaprasza do zostania Liderem SZLACHETNEJ PACZKI w Zabrzu!
 
 
Pomagają potrzebującym, uczą się zarządzania, dla większości z nich to najważniejsze wydarzenie  w życiu - liderzy SZLACHETNEJ PACZKI, czyli osoby, które prowadzą Drużyny wolontariuszy w swoich miastach. Właśnie teraz można się zgłosić i zostać jednym z nich. Liderzy odnajdą potrzebujące rodziny, skoordynują pracę wolontariuszy i już po raz 14 połączą biednych i bogatych.
 
 
- Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, potrafiących pracować w grupie i organizować pracę innych osób - mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, inicjator projekt.  - Oferujemy szkolenia i rozwój kompetencji, szansę na sprawdzenie się w działaniu 
i udział w mądrej pomocy – dodaje.
 
Realnie zmienisz świat
 
Budowanie relacji z innymi, podejmowanie decyzji i motywowanie - liderzy Paczki deklarują  wzrost tych kompetencji. - Poczułam w  sobie ogromną siłę, kiedy zobaczyłam, że rzeczywiście mogę zmienić miejsce, w którym mieszkam! W Paczce dowiedziałam się, w jaki sposób zarządzać ludźmi, jak skutecznie komunikować się z zespołem i organizować swój czas pracy - mówi Ewa, która zarządza teraz grupą chemików. 
 
Lider SZLACHETNEJ PACZKI powinien mieć przede wszystkim chęć pomagania, lubić rozmawiać z ludźmi i być odpowiedzialnym. Dla lidera nie ma rzeczy niemożliwych, lubi motywować innych do działania i podejmować wyzwania. Dla 74% wolontariuszy udział w Paczce był najważniejszym wydarzeniem w życiu!  Tylko tam, gdzie w czerwcu zgłosi  się lider, SZLACHETNA PACZKA w grudniu dotrze z pomocą impulsem do zmiany do potrzebujących rodzin. 
 
 
***
W 2013 roku SZLACHETNA PACZKA  zjednoczyła 617 000 osób – wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie, to już ponad 1,5% Polaków! W organizację projektu włączyli się już m.in. Bronisław i Anna Komorowscy, Halinka Mlynkova, Anna Mucha, Szymon Majewski, Robert Lewandowski wraz z innymi sportowcami oraz Basia Kurdej-Szatan.
Aby zostać liderem  SZLACHETNEJ PACZKI wystarczy wejść na www.superw.pl i uzupełnić formularz. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca.
 
 
Zostań Liderem w swojej miejscowości!
 
Rusza rekrutacja liderów Szlachetnej Paczki 2014

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.