Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Powołanie do kadry. Jedno zamiast dwóch…

  • Dodano: 2018-03-19 21:00

Kądzior i Kurzawa powołani, tak mieliśmy napisać. Niestety, kilka godzin temu okazało się, że tylko jeden zawodnik będzie miał szansę zagrać w reprezentacji.

Rafał Kurzawa i Damian Kądzior otrzymali powołania na mecze z Nigerią (23.03., Wrocław) o Koreą Południową (27.03., Chorzów). Kurzawa miał już swój debiut na boisku podczas zmagań z Meksykiem. Kądzior, choć to już jego trzecie powołanie, ponownie nie pojawi się na boiskach… Tym razem z powodów zdrowotnych.

O dużym pechu może mówić pomocnik Górnika, który po meczu z Koroną pojechał na zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Nigerią i Koreą Południową. Po konsultacji z lekarzem trener Adam Nawałka uznał jednak, że Damian z powodu urazu nie będzie miał szans, by trenować z zespołem, a tym bardziej zagrać w meczach. W tej sytuacji zapadła decyzja o powrocie piłkarza do Zabrza. Damian Kądzior w meczu z Koroną doznał kontuzji kolana. Na szczęście uraz nie jest poważny i przerwa w zajęciach powinna potrwać nie dłużej niż dwa tygodnie. Jest więc szansa, że Damian będzie gotowy do gry na ligowy mecz z Sandecją – czytamy na stronie Górnika.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do formy!

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.