Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Potrącony na przejściu w Mikulczycach

  • Dodano: 2017-12-06 10:00

Zabrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miniony poniedziałek na ulicy Lipowej.

Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącony został mężczyzna, który praktycznie schodził już z przejścia. Kierująca volkswagenem była trzeźwa, natomiast mężczyzna miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Poszkodowany z obrażeniami nogi został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek o godziny 17.20 na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Lipowej w Zabrzu – Mikulczycach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letnia kierująca volkswagenem borą potrąciła 59-letniego mężczyznę, który praktycznie schodził już z przejścia. Mężczyzna z obrażeniami nogi został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci zabrzańskiej drogówki, a także technik kryminalistyki, który prowadził oględziny. Kierująca, a także poszkodowany zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmie. Kobieta była trzeźwa, natomiast pieszy miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy kat. B. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.