Wiadomości z Zabrza

Poszukiwania opiekuńcze 15-letniej Oliwii Watoły - Policja prosi o pomoc

  • Dodano: 2024-07-09 09:15

Komenda Miejska Policji w Zabrzu informuje o prowadzonych poszukiwaniach opiekuńczych 15-letniej Oliwii Watoły. Referat ds. Przestępczości Nieletnich intensywnie pracuje nad odnalezieniem dziewczyny, która po raz kolejny samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania 2 lipca bieżącego roku. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną ani znajomymi, co budzi poważne obawy o jej bezpieczeństwo.

KMP Zabrze informuje o poszukiwaniach opiekuńczych Oliwii Watoły

Oliwia Watoła to młoda dziewczyna, która już wcześniej miała epizody samowolnego opuszczania domu. Zniknięcie Oliwii wywołuje zaniepokojenie zarówno jej bliskich, jak i organów ścigania. Policja w Zabrzu apeluje do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Oliwii, o natychmiastowy kontakt.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu Oliwii, proszone są o kontakt z zabrzańską policją pod numerem telefonu 47 8543 200. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki policji, dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Policja przypomina, że każda, nawet najmniejsza informacja może okazać się kluczowa w odnalezieniu zaginionej dziewczyny. Prosimy o czujność i zgłaszanie wszelkich podejrzanych sytuacji, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Oliwii.

Oliwia Watoła jest opisana jako osoba o szczupłej budowie ciała, z długimi, ciemnymi włosami. W dniu zaginięcia miała na sobie jasną koszulkę, jeansowe spodnie oraz sportowe buty. Policja współpracuje z rodziną i przyjaciółmi Oliwii, aby jak najszybciej doprowadzić do jej bezpiecznego powrotu do domu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również