Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Policjanci odnaleźli zaginioną 13-latkę

  • Dodano: 2017-08-11 08:45, aktualizacja: 2017-08-11 08:52

Zabrzańscy policjanci wspólnie z mundurowymi z katowickiego oddziału prewencji odnaleźli poszukiwaną 13-latkę. Dziewczyna ukrywała się w mieszkaniu nowo poznanych koleżanek w Mikulczycach. Nastolatka trafiła już pod opiekę dziadka.

Zabrzańscy policjanci odnaleźli zaginioną w nocy  z8 na 9 sierpnia  13-letnią dziewczynkę. O zaginięciu poinformował zaniepokojony dziadek, który na co dzień opiekuje się nastolatką. Dziewczynka w nocy z 8 na 9 sierpnia 2017 roku wyszła z domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zabrzańscy policjanci, a także wezwani alarmowo funkcjonariusze katowickiego oddziału prewencji poszukiwali nastolatki.

Akcja trwała wczoraj do późnych godzin nocnych i została wznowiona wczoraj rano. Policjanci sprawdzali tereny leśne, parki, zarośla, pustostany, miejsca grupowania się młodzieży, a także mieszkania, gdzie dziewczynka mogłaby przebywać. Sprawdzono również zapisy monitoringów. Wzmożone poszukiwania przyniosły pozytywne efekty. Dziewczynka został znaleziona przez policjantów w mieszkaniu nowo poznanych koleżanek w zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce. Nastolatka trafiła już pod opiekę swojego opiekuna prawnego.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.