Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Piłkarze powołani

  • Dodano: 2017-08-25 17:15

Jak informuje klub Górnika Zabrze - takiej sytuacji nie było od lat. To prawda! Aż sześciu młodych graczy zostało powołanych do gry w reprezentacji Polski. BRAWO!

Dobra passa Górnika trwa. Nie tylko gramy coraz lepiej, nie tylko widzimy sukcesy głównego składu drużyny, ale także młodszych zawodników. Powołania otrzymali: Tomasz Loska, Mateusz Wieteska, Szymon Żurkowski, Maciej Ambrosiewicz, Dariusz Pawłowski i Wojciech Hajda.


– To ważne dni dla naszego klubu. Oczywiście brak tylu piłkarzy na zajęciach pracy nie ułatwia, ale nie zmienia to faktu, że dla Górnika jest to doskonała wiadomość. Pokazuje, że obraliśmy dobrą drogę, która została doceniona przez osoby odpowiedzialne za poszczególne roczniki reprezentacji Polski – czytamy na stronie klubu. To słowa trernera, Marcina Brosza.


Owszem, nie da się ukryć, że dla miasta i klubu ogromne wyróżnienie. I nagroda za ciężką pracę młodych piłkarzy. Od lat nie było tak wielu powołań do kadry. Podobnie jak członkowie klubu Górnika Zabrze mamy nadzieję, że to początek kolejnego, dobrego okresu w historii Trójkolorowych.


Loska, Wieteska oraz Żurkowski - którzy na co dzień grają w pierwszej jedenstce - trenować będa niebawem pod czujnym okiem Czesława Michniewicza, który jest selekcjonerem reprezentacji młodzieżowej (U-21).

Do podopiecznych Dariusza Gąsiora (U-20) dołączy pomocnik Górnika, Maciej Ambrosiewicz. Dariusz Pawłowski i Wojciech Hajda trafią kolejno do rozgrywek U-19 i U-18.

Za wszystkich trzymamy kciuki!

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.