Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Piłkarze i trenerzy wsparli akcję "Szlachetna paczka"

  • Dodano: 2014-12-15 08:15, aktualizacja: 2014-12-15 07:52
Do akcji „Szlachetna Paczka” przyłączyli się piłkarze oraz sztab szkoleniowo-medyczny Górnika. Najpierw była spontaniczna zbiórka pieniędzy w szatni, a później Grzegorz Kasprzik i Dzikamai „Andre” Gwaze w towarzystwie „Jorgusia” zrobili zakupy w sklepie „Go Sport” znajdującym się w Centrum Handlowym Platan w Zabrzu.
 
 
Do wózka z zakupami wrzucano odzież sportową, buty piłkarskie czy też torby. Wszystko to według listy, by wesprzeć będącą w potrzebie rodzinę. Bramkarz i pomocnik Górnika robili zakupy z ogromnym zapałem, nie stroniąc od żartów i dowcipów. Szczególnie dla piłkarza z Zimbabwe była to nowość, w swoim kraju akurat z taką akcją się nie spotykał. Z kolei bardzo skrupulatnie do zakupów podchodził Kasprzik, który każdy towar chciał przymierzyć, dopasować. Chodziło mu także o to, by w ramach zebranej kwoty zakupić jak najwięcej towarów. I to Grzegorzowi udało się idealnie...
 
- Należy sobie pomagać, jeżeli ktoś ma więcej, to dlaczego ma się nie podzielić z tymi bardziej potrzebującymi – mówili w szatni piłkarze, zanim jeszcze Kasprzik i Gwaze pojechali na zakupy do Platana.
 
To nie koniec akcji „Szlachetna Paczka” z udziałem Górnika. Kolejna, miła niespodzianka, o którą postarał się m.in. Seweryn Gancarczyk jeszcze dzisiaj. Ale o szczegółach napiszemy wkrótce.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.