Wiadomości z Zabrza

Piłkarze Górnika Zabrze odwiedzili zabrzańskie szkoły podstawowe [Fotorelacja]

  • Dodano: 2021-09-15 14:00

Piłkarze Górnika Zabrze spotkali się dziś osobiście z małymi kibicami w dwóch zabrzańskich szkołach podstawowych. To dopiero początek akcji "Trójkolorowy powrót do szkoły".

W ramach akcji „Trójkolorowy powrót do szkoły” Górnik Zabrze w porozumieniu z wydziałem oświaty w Zabrzu, a także gminami partnerskimi, rozpoczął dystrybucję planów lekcji na nowy rok szkolny. Niektóre szkoły piłkarze odwiedzą osobiście.

Trwa akcja "trójkolorowy powrót do szkoły"

Dziś rano 15 września Norbert Wojtuszek i Jakub Szymański, piłkarze Górnika Zabrze, spotkali się z uczniami dwóch zabrzańskich szkół podstawowych - nr 1 i nr 17. Modzi kibice dostali trójkolorowe plany lekcji oraz mieli okazję, by spędzić czas z piłkarzami 14-krotnych Mistrzów Świata.

– Dla młodych kibiców była to okazja, by rozegrać kilka krótkich meczów z piłkarzami i uciąć pogawędkę. Wielu młodych fanów zadeklarowało, że w niedzielę z trybun stadionu im. Ernesta Pohla będą wspierać Górnika w walce o trzy punkty w meczu z Wartą – przekazuje Górnik Zabrze na swojej stronie internetowej.

W ramach akcji „Trójkolorowy powrót do szkoły” w szkołach w Zabrzu oraz miastach i gminach partnerskich Górnika Zabrze zamierza rozdać kilkadziesiąt tysięcy planów lekcji. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.