Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Piknik w Rytmie Firmy

  • Dodano: 2016-08-25 09:00

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji pikniku dla przedsiębiorców i mieszkańców – hasłem przewodnim tej edycji jest „Biznes i relaks”. Piknik odbędzie się  2 września  2016 r na terenie Kąpieliska Leśnego w Zabrzu-Maciejowie w godzinach od 13.00 do 19.00.

Piknik w Rytmie Firmy jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez Urząd Miejski w Zabrzu i Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości skierowaną do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Impreza służy również integracji środowiska przedsiębiorców z mieszkańcami Zabrza.


Wszyscy uczestnicy Pikniku zapoznają się z ekspozycją towarów i usług, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów, jak również będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych porad w licznych punktach doradczych.

W części rozrywkowej proponujemy dobrą zabawę w atmosferze szeroko pojętej przedsiębiorczości. Zapraszamy Zabrzan i gości spoza naszego miasta do czynnego udziału w imprezie – szczegółowych informacji udzielamy pod numerami telefonów: 32 273 97 79 lub 32 273 97 70

Piknik w Rytmie Firmy

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.