Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Pijany wjechał w drzewo

  • Dodano: 2018-02-21 09:15

Zabrzańska drogówka zatrzymała dwóch kierujących, którzy popełnili przestępstwo.

Pierwszy z nich w stanie nietrzeźwości spowodował kolizję, a drugi prowadził samochód pomimo obowiązującego go sądowego zakazu. Czynności w sprawach trwają.

Policjanci zabrzańskiej drogówki zatrzymali dwóch kierujących, którzy popełnili przestępstwo. Pierwszy z nich będąc w stanie nietrzeźwości kierował peugeotem i spowodował kolizję. Do zatrzymania doszło na ulicy Jana Styki. Mężczyzna mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie wjechał w drzewo. 25-latek w wyniku zdarzenia doznał urazu klatki piersiowej, głowy i kolana. Teraz odpowie za spowodowanie kolizji i jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat więzienia i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Do 3 lat więzienia grozi natomiast 29-letniemu mieszkańcowi Zabrza, który kierował samochodem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyzna został zatrzymany podczas kontroli drogowej na ulicy Pszczyńskiej w Zabrzu. Jak ustalili policjanci drogówki zakaz wydany przez zabrzański sąd obowiązuje kierującego aż do października 2020 roku.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.