Wiadomości z Zabrza

Ogrodowy Dzień Dziecka za nami

  • Dodano: 2017-06-04 19:00

Setki osób pojawiły się dziś w Miejskim Ogrodzie Botanicznym, by wspólnie obchodzić – nieco po czasie – Dzień Dziecka. Było ciepło, słonecznie i bardzo zielono. I my zerknęliśmy tam na chwilkę.

Głośna, taneczne muzyka, zumba, zajęcia sprawnościowe z harcerzami, sztuka walki kendo, dmuchańce, warsztaty plastyczne i edukacyjne, wszystko to czekało na tych, którzy zdecydowali się ruszyć z domu w niedzielne popołudnie.Można się było poruszać, postrzelać z łuków i dmuchawek, pomachać azjatyckim mieczem i dowiedzieć się czegoś o życiu pszczół albo wybrać się na spacer. I, rzecz jasna, zwiedzić wspaniałe zakątki Miejskiego Ogrodu Botanicznego, jednego z najciekawszych miejsc na mapie Zabrza.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Mama2dzieci

    Było bardzo fajnie... dzieci szczęśliwe. Jest gdzieś więcej zdjęć? :) (na jednym się załapałam :P)

  • Luftmause

    //atrakcji dla dzieci mnóstwo.... 2 słownie. DWA dmuchańce!! I jeden punkt gdzie. Można było kupić WODĘ Dla mnie to totalna porażka

  • Sandra

    Witam, oprócz dmuchańców można było pomalować buzie, zapleźć warkoczyki, zrobić sobie fryzurę, porysować, nauczyć się rysowania anime, pobawić się z harcerzami ogromną chustą, przeciągać line, pu[...] ogromne bańki i brać udział w konkursach z nagrodami. Także jak na festyn za darmo to atrakcji było. ..

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.