Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

O zaletach rehabilitacji mówi właścicielka Fizjo-Wiki

  • Dodano: 2018-02-23 09:15

Poszukujesz rehabilitanta dla dziecka? Sam masz problemy z bólami kręgosłupa lub wadami postawy? Zaufaj specjaliście! Znajdziesz go w Fizjo-Wiki. Firma współpracuje z Silesia.info.pl.

Skolioza, niedowład, choroby nerwowo-mięśniowe - im wcześniej rozpoczniemy rehabilitację, tym większe mamy szanse na powrót do zdrowia. Doświadczonego rehabilitanta znajdziemy przy Brackiej 1, gdzie mieści się Fizjo-Wiki. Fizjoterapeuta oraz diagnostyk Joanna Zawodniak to ceniony specjalista.

Wnikliwie i bardzo indywidualnie traktuje każdy przypadek. Jej zaangażowanie, konsekwencja, stanowczość oraz wysokie wymagania sprawiają, że wspólna praca przynosi zamierzone efekty. Pozostaje mi jedynie życzyć, aby tak ambitne podejście do wykonywanego zawodu nigdy się nie zmieniło, a rutyna nie przysłoniła tego, co rzeczywiście w sobie posiada - pasję do rehabilitacji i potrzebę pogłębiania swojej wiedzy – pisze pani Elżbieta korzystająca z pomocy Fizjo-Wiki.

Na co dzień pani Joanna rehabilituje dzieci i dorosłych ze sprzężoną niepełnosprawnością.

Pracuje zawodowo od ponad 15 lat i rozumiem problemy ludzi z niepełnosprawnością. Terapię dopasowuję indywidualnie w zależności od potrzeb. Rehabilituję osoby, które mają problemy sylwetkowe, wady postawy różnego pochodzenia i czasu – wylicza Joanna Zawodniak.

W swojej pracy posługuje się wyjątkowo efektywną terapią Vojty. W przypadku niemowląt świetnie niweluje problemy z zespołami genetycznymi jak zespół Downa czy zespół Willi-Pradera oraz nieprawidłowości związane np. z obniżonym lub podwyższonym napięciem mięśniowym. W przypadku rehabilitacji dzieci skutecznie koryguje wady postawy. Zakres terapeutyczny jest bardzo szeroki i dotyczy różnych problemów neurologicznych i ortopedycznych.

Sam borykasz się ze schorzeniami kręgosłupa lub uciążliwymi bólami? Nie bagatelizuj problemu!

Więcej informacji TUTAJ.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.