Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Nowy komendant komisariatu V w Zabrzu

  • Dodano: 2017-08-18 09:30

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu podinsp. Paweł Kopernika wprowadził na stanowisko Komendanta Komisariatu V w Zabrzu nadkom. Roberta Stępniaka. Wcześniej był zastępca komendanta komisariatu w Mikulczycach.

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu podinsp. Paweł Kopernik wprowadził na stanowisko Komendanta Komisariatu V w Zabrzu nadkom. Roberta Stępniaka. W uroczystości wzięli udział także policjanci z Rokitnicy i Helenki. Obejmującemu stanowisko komendanta komisariatu V w Zabrzu nadkom. Robertowi Stępniak serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy zawodowej.

Nadkomisarz Robert Stępniak do służby w Policji przyjął się w listopadzie 1995 roku. Od początku jest związany z zabrzańską jednostką. Pierwsze kroki stawiał w sekcji II wydziału dochodzeniowo- śledczego zabrzańskiej komendy. W 2009 roku został zastępcą naczelnika wydziału kryminalnego, a w 2013 roku zastępcą komendanta komisariatu IV w Mikulczycach. W 2015 roku objął stanowisko zastępcy komendanta komisariatu I, a następnie powrócił do komisariatu przy Tarnopolskiej.

Nadkomisarz Robert Stępniak ma 41 lat. Posiada wykształcenie wyższe, jest magistrem historii. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania i umiejętności menadżerskich. W 2006 roku ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.