Wiadomości z Zabrza

Nowe rozwiązanie w biurze paszportowym - rezerwacja wizyt online

  • Dodano: 2024-06-18 09:15

Mieszkańcy mogą uniknąć długich kolejek w biurze paszportowym dzięki nowemu systemowi rezerwacji wizyt, który został wprowadzony w dniem wczorajszym. Pani prezydent Zabrza ogłosiła, że od teraz każdy ma możliwość zarezerwowania konkretnego terminu na złożenie wniosku o paszport lub odbiór gotowego dokumentu.

Rewolucja w obsłudze petentów

Nowy system ma na celu usprawnienie obsługi klientów i znaczne skrócenie czasu oczekiwania w biurze. Dzięki możliwości umówienia wizyty na konkretną godzinę, mieszkańcy mogą lepiej planować swoje obowiązki i uniknąć niepotrzebnego stania w kolejce.

Kolejki w biurze paszportowym stanowią spory problem. Dlatego właśnie wprowadzamy rozwiązanie, które je ograniczy. Od dzisiaj możliwe jest zarezerwowanie terminu i przyjście na konkretną, umówioną godzinę, aby złożyć wniosek o paszport lub odebrać wyrobiony paszport. Mam nadzieję, że dzięki temu pomysłowi uda się ograniczyć kolejki do biura paszportowego, a mieszkańcy zaoszczędzą swój czas – informuje na swoim profilu FB prezydenta Zabrza, Agnieszka Rupniewska

Aby skorzystać z nowej usługi, mieszkańcy mogą zarezerwować wizytę za pośrednictwem strony internetowej urzędu lub telefonicznie. Szczegółowe informacje na temat rezerwacji terminów oraz wymaganych dokumentów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej biura paszportowego.

Nowy system rezerwacji to odpowiedź na wieloletnie problemy z długimi kolejkami, które dotykały zarówno petentów, jak i pracowników biura paszportowego. Dzięki temu rozwiązaniu obsługa wniosków ma być bardziej efektywna i przyjazna dla mieszkańców.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również