Wiadomości z Zabrza

Małgorzata Mańka-Szulik zwycięża w pierwszej turze (nieoficjalne wyniki)

 • Dodano: 2014-11-17 09:30, aktualizacja: 2016-10-09 10:41

Według nieoficjalnych danych, w Zabrzu zwyciężyła obecna prezydent, Małgorzata Mańka-Szulik. Wstępne wyniki mówią o tym, że zdobyła ona 63% głosów. 


Na drugim miejscu znalazł się Tomasz Olichwer (KW Platforma Obywatelska) - 19% głosów, na trzecim Jerzy Pabis (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 5,8% głosów. 

Będziemy na bieżąco informować o wynikach. 

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • "Frania"

  Jeżeli w Zabrzu była frekwencja wyborcza najniższa w całym woj. śląskim i wyniosła 29 %, to o czym tu mówić. Zabrzanie czy wy się wreszcie obudzicie.

 • Zabrzanka

  Zabrzanie! Naprawdę wstydźcie się wyboru Mańki - Szulik!Dzięki Wam znowu czekają nas kolejne lata poddaństwa, rozkradania miasta, oszustw, afer i robienia sobie jaj z mieszkańców. Pięknie, że znów prezydent będzie robiła swoje dla miasta - czyli nic. Zobaczycie, że po tych czterech latach Zabrze będzie jeszcze większą ruiną niż teraz, ludzi tu chyba już w ogóle nie będzie, bo uciekną za granicę z barku pracy i perspektyw. No a pani prezydent będzie jeszcze bardziej żądna władzy, jeszcze bardziej bezczelna, no i chyba już się nie będzie mieścić w swoim prezydenckim tronie. Wyborcy Małgorzaty Mańki-Szulik idźcie wreszcie po rozum do głowy!!!!!!

 • "Frania"

  Wstydzę się.

 • zabrzanin

  juz po wyborach pani prezydent i pracownicy urzedu dostali sie na posadki, aby sluzyc miastu. To ja mam takie pytanie keidy zostanie uprzatniety i doprowadzony do stanu uzytkowana teren po koncercie na osiedlu kopeernika. Ciagle nikt nie uprzatnal tysiecy papierow i folii ktore tam sie walaja,czy zarzadcow terenu to nie razi ? a moze nikt tego nie zauwazyl ? brud i smieci wam nie przeszkadzaja ? nalezy rowniez naprawic pokrzywioone i zdewastowane chodniki w praku Jana Pawla II zniszczone podczas koncertu. Wybory sie skonczyly prosze panstwa, nie trzeba juz walczyc ale po sobie posprzatac

 • POlak

  Sam wes miotle i sprzataj czyn spoleczny wiecznie zywy,pokasz ze potrafisz a inni pujda za toba...

 • wyborca

  Jaka frekwencja taki prezydent...

 • hl

  szkoda gadać

 • Zabrzanin

  No więc spodziewajmy się kolejnych hipermarketów w miejscach spacerowych i inwestycji w stadion dla pseudokibiców zamiast wspomaganie firm i miejsc pracy innych niż kasjerka w sklepie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.