Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Kopalnia Guido ma szansę stać się Najlepszym Produktem Turystycznym 2017!

  • Dodano: 2017-11-09 12:15

Śląska Organizacja Turystyczna wybrała 3 najlepsze ich zdaniem atrakcje turystyczne regionu, które mogą otrzymać Najlepszy lub Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.

Obok Zabytkowej Kopalni Guido, do ogólnokrajowej części konkursu trafiły Górskie ścieżki rowerowe Enduro Trails w Bielsku-Białej i Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach. Konkurs jest organizowany co roku przez POT i dzieli się na dwa etapy: regionalny i ogólnopolski. W pierwszym lokalne organizacje turystyczne wybierają trzy najlepsze atrakcje w swoim województwie, które później rywalizują ze sobą na szczeblu krajowym. Poszczególne produkty turystyczne są zgłaszane przez stowarzyszenia, fundacje i lokalne OT.

Teraz propozycje z całego kraju trafiły do kapituły Polskiej Organizacji Turystycznej, która wybierze zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone na uroczystej gali w Warszawie 24 listopada, a jest o co walczyć. Produkt który otrzyma Najlepszy Certyfikat POT, oprócz prestiżu może liczyć na wsparcie Polskiej Organizacji Turystycznej w promocji. Zdobywca Złotego Certyfikatu zyskuję kampanię marketingową o wartości 100 tys. złotych. Jest jeszcze trzecia kategoria.

To Certyfikat Internautów – specjalne wyróżnienie, w którym na swoją ulubioną atrakcję może zagłosować każdy. Wybór został jednak w tym przypadku ograniczony do jednej propozycji z każdego regionu. To właśnie kopalnia Guido ma szansę zdobyć ten wyjątkowy tytuł. Głosować można za pośrednictwem portalu Polska Travel, trzeba się jednak spieszyć, ponieważ głosowanie potrwa tylko do 19 listopada. Zagłosujmy na jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych na Śląsku!

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.