Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Kibice wtargnęli na murawę… i…

  • Dodano: 2017-12-04 19:15

Do zdarzenia doszło 2 grudnia, w godzinach porannych. Około trzydziestu zamaskowanych, wyposażonych w łopaty kibiców, pojawiło się w okolicy Areny Zabrze. Doszło do…


… uprzątnięcia terenu jednego z boisk, gdzie miały się odbyć treningi drużyny, ostatnie przed kolejnym meczem. Świetna postawa i miły gest! Popieramy całym sercem!


KIBOLE GÓRNIKA ZABRZE WTARGNĘLI NA BOISKO TRENINGOWE!


Dziś o godzinie 8 rano kilkudziesięciu kiboli z Zabrzańskiej TORCIDY uzbrojonych w łopaty do odśnieżania wtargnęło na boisko treningowe przed treningiem Zabrzańskich piłkarzy!
Przy takiej ilości śnieg nie miał żadnych szans!


[...]
Jadymy Durch!!! - czytamy na facebook’owym profilu Torcidy

Klub tak komentuje sprawę:

GRAMY W JEDNEJ DRUŻYNIE!


Udowodnili to dziś kibice  z Torcida Górnik, którzy zebrali się rano w kilkadziesiąt osób, by odśnieżyć boisko treningowe. Dzięki ich dwugodzinnej ciężkiej pracy punktualnie o 11:00 zabrzanie wybiegli na ostatnie zajęcia przed meczem z Wisłą. Trener Marcin Brosz niestety nie mógł podziękować osobiście wszystkim zaangażowanym, albowiem większość, po wykonanej pracy rozjechała się do domów na zasłużony odpoczynek.

Trener zastał jednak grupkę fanów, która przyjechała pomóc aż z Pszczyny. To właśnie na ich ręce złożył podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pracę i jednocześnie zaprosił ich na pierwszą część treningu i wspólną fotkę z drużyną.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • SENSACJA

    od tej pory już nic nie będzie takie samo .

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.