Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Guido w plebiscycie na najlepszą atrakcję w Polsce!

  • Dodano: 2017-04-29 15:00, aktualizacja: 2017-06-06 10:55

Kopalnia GUIDO po raz pierwszy bierze udział w ogólnopolskim plebiscycie TopAtrakcje.pl. W wygranej możemy pomóc w prosty sposób – poprzez głosowanie!

Kopalni GUIDO po raz pierwszy udało się zakwalifikować do plebiscytu TopAtrakcje organizowanego przez portal PolskieSzlaki.pl. Rozpoczynająca się szósta edycja konkursu po raz kolejny pozwoli na stworzenie listy najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce. GUIDO jako kandydatka na turystyczny hit Polski 2017 startuje w nowej dla plebiscytu kategorii: Różne Atrakcje – Podziemia. Wśród konkurentek GUIDO znalazły się Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach, Kopalnia Soli Bochnia, Kopalnia Soli w Wieliczce, Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, Jaskinia Raj, Jaskinia Wierzchowska Górna, Jaskinia Głęboka na Jurze.

Plebiscyt Top Atrakcje ma dwa etapy – eliminacje i głosowanie finałowe. W eliminacjach biorą udział atrakcje wybrane przez redakcję portalu PolskieSzlaki.pl, który bierze pod uwagę pomysły internautów. W trakcie głosowania wyłonione zostaną dwie najlepsze atrakcje w poszczególnych podkategoriach.

W finale poznamy najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach, czyli Top Atrakcje. Oddać głos może każdy Internauta, rejestracja nie jest wymagana. Jednak wśród tych, którzy zdecydują się pozostawić swój adres mailowy organizatorzy rozlosują nagrody: Voucher na darmowy pobyt na 2 doby w Hostel-Art Kielce dla 1 osoby, Kartę Krajtroter, Przewodnik "Jura - od Częstochowy do Krakowa" autorstwa Anny Piernikarczyk i gadżety portalu PolskieSzlaki.pl.

Eliminacje odbywają się od 24 kwietnia do 8 maja, a finał od 9 maja do 23 maja.

Głosowanie odbywa się stronie TopAtrakcje.

Pomóżmy Kopalni GUIDO w dostaniu się do wielkiego finału!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.