Wiadomości z Zabrza

Groził żonie siekierą! Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

  • Dodano: 2022-05-23 14:45

Najbliższe trzy miesiące 40-latek zatrzymany przez policjantów zabrzańskiej czwórki spędzi w areszcie śledczym. Decyzję o tymczasowym aresztowaniu wydał w piątek sąd. Mężczyzna od pewnego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną i 15-letnią córką a podczas ostatniej awantury groził siekierą. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Tymczasowy areszt za znęcanie się nad żoną i córką

Policjanci z Komisariatu IV Policji w Zabrzu zatrzymali 40-latka po tym, jak przy pomocy siekiery, groził swojej żonie śmiercią. O sytuacji w rodzinie policjanci dowiedzieli się od świadka zdarzenia, który wezwał na miejsce policjantów. Z poczynionych przez mundurowych ustaleń wynikało, że mężczyzna od dłuższego czasu znęca się nad 35-letnią żoną oraz 15-lertnią córką fizycznie i psychicznie. Głównym powodem jego agresywnego zachowania miło być nadużywanie alkoholu i zażywanie narkotyków.

Po zabraniu materiału dowodowego przez kryminalnych mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut za znęcanie się nad żoną i córką oraz kierowania gróźb karalnych. W piątek na podstawie zebranego materiału dowodowego zabrzański sąd zdecydował się na zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat wiezienia.

         

Komentarze (1)    dodaj »

  • Rozjechany park

    Park Hutniczy rozjeżdżamy jest przez samochody rodziców odbierających dzieci z niepublicznego przedszkola. Miejsca do parkowania dużo tylko się nie chce przejść parę metrów. Jak by mogły niektóre mamusie to by do przedszkola wjechały. Co mi tam jakiś zakaz, jakas trawa, jakiś park. Ważne że Brajanek nie przemęczy się i do autka będzie miał 2 metry

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.