Wiadomości z Zabrza

Groził i podpalił

  • Dodano: 2014-02-24 09:30
Policjanci z komisariatu IV w Zabrzu, zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o zniszczenie mienia oraz kierowania gróźb karalnych.
 
 
Jak wynika z posiadanych przez policję informacji, zabrzanin miał grozić byłej konkubinie pozbawieniem jej życia, a następnie podpalić altankę należącą do jej matki. Za te przestępstwa może grozić mu do 5 lat więzienia.
 
 
O podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez 22-latka, policja dowiedziała się od jego 19-letniej byłej partnerki. Z zawiadomienia o przestępstwie wynikało, że mężczyzna szarpał ją, bił, a także kierował pod jej adresem groźby pozbawienia życia. Młoda zabrzanka powiadomiła także, że mężczyzna podpalił w dniu 19 lutego altankę należącą do jej matki. Powstałe w wyniku pożaru straty oszacowano na kwotę 4 tysięcy złotych. Jak się później okazało, w wyniku pożaru altanki, zniszczeniu uległa jeszcze jedna, sąsiednia altanka, której właściciel został poproszony o zgłoszenie się do komisariatu.Prowadzący sprawę policjanci z komisariatu IV w Zabrzu przedstawili podejrzanemu zarzuty zniszczenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych. O jego dalszych losach zadecyduje prokurator.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.