Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Górnik Zabrze - cały czas do przodu!

  • Dodano: 2017-09-25 19:45

Po 10. Kolejce Ekstraklasy prowadzimy w tabeli, a po niedawny meczu z Sendecją awansowaliśmy również do ćwierćfinałów. Oby tak dalej!

Awans jest, zdobyty w dogrywce, m.in. dzięki świetnej grze Igora Angulo, który dwukrotnie trafiał prosto do bramki przeciwników i staraniom bramkarza, Tomasza Loski, któremu niewielu dało radę sprostać w tym spotkaniu.


Co teraz? Najbliższe mecze pokażą, czy dobra passa i forma Trójkolorowych się utrzyma. Częste spotkania są męczące, ale pasmo zwycięstw, jak widać uskrzydla zarówno samych piłkarzy, jak i kibiców.


Trener Marcin Brosz tak mówił po ostatniej wygranej w Szczecinie:

Bardzo się cieszymy z tego zwycięstwa z kilku powodów. Pierwszy to ze względu na to, że Pogoń zagrała dobre spotkanie. Była dobrze zorganizowana. Miała swoje sytuacje. Dzisiejszy mecz odbył się trzy dni po bardzo dla nas ciężkim spotkaniu z Sandecją. Zdawaliśmy sobie sprawę z intensywności i częstotliwości rozgrywania meczów. To cieszy tym bardziej. Rzadko to robię, ale po dzisiejszym meczu chciałbym pochwalić Tomka, ale również Damiana Kądziora, który czuje się coraz lepiej i jest ważnym punktem zespołu. Na pewno był to emocjonalnie trudny mecz dla Michała Koja. On również pokazał się z dobrej strony. Na koniec pochwały dla kibiców, którzy wspierali nas w dużej ilości, jadąc za drużyną przez całą Polskę.( www.gornikzabrze.pl)

Prawda, kibiców Górnik Zabrze ma wspaniałych. Arena Zabrze w ostatnich tygodniach niemal każdorazowo wypełniona jest po brzegi. 

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.