Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Goran Karan - Serce Dalmacji "Melodie znad Adriatyku"

  • Dodano: 2012-04-06 10:45
Termin imprezyData: 15-04-2012
Godzina rozpoczęciaGodzina: 17:00
MiejsceMiejsce: Dom Muziki i Tańca
BiletyBilety:  80 / 100 / 120 zł

Goran Karan - Serce Dalmacji - to wielokrotnie nagradzany artysta, uczestnik Eurowizji, juror chorwackiej edycji programu Idol. Charyzmatyczny głos tego artysty przeniesie nas w świat ciepłego Adriatyku skąpanego w dalmackim słońcu. Będzie to niepowtarzalna okazja wysłuchania po raz pierwszy w Polsce przebojów takich, jak "Ostani" czy "Splitski Tango".

Razem z Goranem wystąpią przyjaciele, między innymi Jacek Silski zwany Śląskim Słowikiem, zaproszony przez Gorana do zaśpiewania w duecie piosenki pt. "Serenada", która ma się ukazać na nowej płycie. Podczas pobytu Jacka w przepięknej Dalmacji nagrali wspólnie piosenkę "Ostani" - w wersji polskiej "Pokochaj mnie", która promuje nową płytę Jacka.

 
Artysta ten nie unika ambitnego repertuaru, stąd też obecność na koncercie Beaty Witkowskiej (sopran), która będzie towarzyszyć Goranowi w utworach klasycznych. Ponadto w imprezie udział weźmie Teresa Werner z repertuarem chorwackim. Podczas koncertu czekają nas niespodzianki w postaci duetów Gorana z zaproszonymi gośćmi. Imprezę poprowadzi Nina Nocoń, znana prezenterka telewizji TVS.
 
 
Zapraszamy!!!
 

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.