Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Galeria Zabrze rusza już jesienią

  • Dodano: 2012-06-12 18:30, aktualizacja: 2012-06-13 08:58
W centrum miasta już stoi Galeria Zabrze, której otwarcie planowane jest na jesień bieżącego roku.
 
 
Prace nad cztero-kondygnacyjnym obiektem na deptaku przy ul. Wolności powoli dobiegają końca. Nowa galeria  ma powierzchnię 9 tys. m2, z czego 7 tys. m2 jest przeznaczona na usługi i handel. Budową zajmuje się firma Mostostal na zlecenie firmy NRC z Kalwarii Zebrzydowskiej. 
 
 
Inwestorzy chcą żeby Galeria Zabrze była dla mieszkańców nie tylko miejscem zakupów, ale również relaksu i sportu. Ma powstać 50 punktów handlowo-usługowych, w tym restauracje, sklepy oraz klub fitness. Galeria dysponuje również wielopoziomowym garażem na ok. 250 samochodów. Budynek zlokalizowany jest tuż obok galerii i jest z nią połączony kładką, dzięki której łatwo będzie można się przemieszczać. 
 
Mieszkańcy z niecierpliwością czekają na wielkie otwarcie i zapowiedziane promocje. 

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • zabrzanski

    Z jaką niecierpliwością??????????????Całe osiedle się zablokuje. To jakiś chory kraj gdzie wpuszcza się ruch na osiedle z wąską uliczką. Kto to wymyślił ? Goethego już teraz jest zakorkowana, więc nikt tu nie dojedzie. Kolejka do wjazdu zacznie się pewnie od Guido, a jak już wiedzie to nie zaparkuje, bo będzie musiał stanąć w kolejce do wyjazdu. A mieszkańcy niech się kiszą w tym bagnie. Kasa za sprzedaż działki zainkasowana, a reszta władz miasta już nie obchodzi. Życzę Galerii jak najmniejszej frekwencji. Sto lat, przyjdę na zamknięcie Galerii mam nadzieję, że już niedługo !!!

  • zabrzanin967851

    ja czekam na otwarcie. na szczęście nie mieszkam blisko galerii, okolicznym mieszkańcom jednak współczuję, już teraz ciężko jest przejechać Kowalską, a co dopiero się tam zacznie, to nawet nie chcę myśleć...

  • mz

    Którzy mieszkańcy czekają z niecierpliwością? Skąd takie bzdurne komunikaty?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.