Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Food Trucki znów szaleją

  • Dodano: 2017-06-09 17:45

Kolejny Zlot Food Truck’ów na pl. Wolności trwa. Gastrowozów jest około dziesięciu i przyciągają całkiem spore grono ciekawskich. Polecamy, zapraszamy i... mamy małą sugestię.

Są burgery w kilkunastu odmianach, dania greckie i tajskie, są frykasy z półwyspu Iberyjskiego i belgijskie frytki. Na deser – lody rzemieślnicze lub owoce w czekoladzie pyszne. Do tego pyszne piwo serwowane przez Craft Beer Zone Browariat.

Impreza kameralna, taka, by wypełnić niemal całkowicie plac Wolności. Większość z kilkunastu stolików jest szczelnie wypełniona przez biesiadujących.

Niektórzy zauważają, że impreza blokuje nieco ruch samochodowy (m.in. karetki), a w tym samym miejscu rusza właśnie (z chwilą tej publikacji) Masa Krytyczna. W najbliższych dniach odbędzie się także Festiwal Orkiestr Dętych. Będzie ścisk.

Pora pomyśleć nad tym, czy nie warto wykorzystać innych, równie popularnych miejsc w naszym mieście. Lepiej niż plac Wolności może się sprawdzić pl. Warszawski. Jest duży, lekko na uboczu, a zarazem doskonale skomunikowany. Pomieści też dwa razy tyle pojazdów. Ostatnia impreza przy Platanie też okazała się sukcesem.

Impreza potrwa do niedzieli.

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.