Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

EKOSIL - tu kupisz sprawdzony węgiel!

  • Dodano: 2018-01-26 10:15

Sezon grzewczy w pełni – szukasz pewnego sprzedawcy ekogroszku lub miału? W EKOSIL znajdziesz tylko certyfikowane paliwa. Firma współpracuje z siecią portali Silesia.info.pl.

Grupa Węglowa EKOSIL od 1991 roku zajmuje się sprzedażą węgla pochodzącego niemal wyłącznie z polskich kopalń. Można tu nabyć węgiel gruby i średni, luzem oraz pakowany w worki – to m.in. orzech i ekogroszek z KWK Piast-Ziemowit, kostka z KWK Bobrek czy miał węglowy z KWK Wieczorek. Firma oferuje również drewno kominkowe, drewno do rozpałki i podpałkę.

Warto zdecydować się na zakup teraz, kiedy trwają promocje. Tonę węgla typu orzech, który pochodzi z KWK Wesoła, można nabyć już za 690 złotych. Ekogroszek Retopal z KWK Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit dostępny jest w cenie 790 zł za tonę.

Dla klientów hurtowych ceny ustalamy indywidualnie. W każdym momencie transakcji dbamy o rzetelność,  najważniejsze jest dla nas zadowolenie i zaufanie klienta - mówi właściciel zabrzańskiego przedsiębiorstwa EKOSIL

Najwyższą jakość paliw gwarantują regularne badania, certyfikaty oraz atesty. Grupa ma status Autoryzowanego Sprzedawcy Polskiej Grupy Górniczej. Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin.

A co z transportem?

Świadczymy usługi przewozu zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Swoją działalność koncentrujemy na przewozach pojazdami o ładowności od 0,5 do 25 ton. Posiadamy własny tabor samochodów ciężarowych. Realizację największych zamówień przygotowujemy przy pomocy transportu kolejowego – dodaje przedstawiciel EKOSIL

Dodajmy, do klientów firmy przy ulicy Handlowej od lat należą także instytucje państwowe.

Więcej informacji TUTAJ.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.