Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Drogówka podsumowała działania "TRUCK & BUS"

  • Dodano: 2017-10-16 08:45, aktualizacja: 2017-10-16 08:58

Policjanci zabrzańskiej drogówki prowadzili w miniony czwartek akcję "Truck & Bus". Na drogach naszego miasta mundurowi skontrolowali 146 pojazdów.

Nie wszystkie kontrole zakończyły się pomyślnie dla kierowców. Podczas policyjnej akcji nałożono 78 mandatów, a 7 kierującym zatrzymano dowody rejestracyjne.

Śląska drogówka przeprowadziła w czwartek na terenie całego województwa działania pod nazwą "Truck & Bus". Kontrole drogowe prowadzili również policjanci z Zabrza zajmujący się dbaniem o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Mundurowi szczególnie bacznie przyjrzeli się kierowcom autokarów, samochodów ciężarowych i busów. Stróże prawa skontrolowali 146 pojazdów, w tym 136 samochodów ciężarowych. W trakcie kilkunastogodzinnych działań policjanci zakwestionowali stan techniczny 7 pojazdów, które nie zostały dopuszczone do dalszej drogi, a kierującym odebrano dowody rejestracyjne. Ponadto, w związku z ujawnionymi wykroczeniami, policjanci nałożyli 78 mandatów karnych, a jednego kierującego pouczyli.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.