Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Do końca tygodnia bezpłatnie sprawdzisz światła w swoim samochodzie

  • Dodano: 2017-12-13 09:30, aktualizacja: 2017-12-13 10:32

Na terenie całego kraju trwa akcja "Twoje Światła - Twoje Bezpieczeństwo". W Zabrzu akcja realizowana jest od 4 do 17 grudnia we współpracy ze stacjami diagnostycznymi.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W naszym mieście do akcji włączyły się Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów z ul. Nad Kanałem 35, ul. Hermisza 12 oraz z ul. Pawliczka 22 a.


Do 17 grudnia 2017 roku realizowane będą działania w ramach ogólnopolskiej kampanii „TWOJE ŚWIATŁA - TWOJE BEZPIECZEŃSTWO”, której celem jest uwrażliwienie uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów jako istotny element bezpieczeństwa na drodze. Udział w tym projekcie zadeklarowały stacje kontroli pojazdów funkcjonujące pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz zrzeszone w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów.

Od 4 grudnia do 17 grudnia w godzinach otwarcia stacji kontroli pojazdów, kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić i ustawić światła w swoich pojazdach. Użytkownicy aplikacji "Yanosik" będąc w pobliżu takiego punktu otrzymają SMS-a o treści: „darmowe sprawdzanie świateł - zobacz gdzie". W Zabrzu bezpłatnego sprawdzenia świateł będzie można dokonać w:

  • Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów przy ul.Nad Kanałem 35,
  • Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Hermisza 12,
  • Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Pawliczka 22 a.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.