Wiadomości z Zabrza

Delegacja Górnika uczestniczyła w Barbórce KWK Bielszowice

  • Dodano: 2014-12-05 08:00, aktualizacja: 2014-12-05 08:13
Przedstawiciele zabrzańskiego klubu uczestniczyli w okolicznościowej "Barbórce" KWK Bielszowice, wręczając upominki Grzegorzowi Żukowskiemu, dyrektorowi kopalni, oddanemu kibicowi Górnika. Honorowym gościem wspomnianej uroczystości, która odbyła się w Domu Kultury KWK Bielszowice była Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza.
 
 Delegacji Górnika przewodził Stanisław Oślizło, piłkarz niezwykle zasłużony dla zabrzan i reprezentacji Polski, aktualnie doradca zarządu klubu. Wspólnie z nim w uroczystości barbórkowej uczestniczyli: Adam Danch, kapitan zespołu i Mariusz Strap, kierownik drużyny. Wręczyli oni dyrektorowi Żukowskiemu szalik klubowy, piłkę z autografami piłkarzy i kufle piwne z herbem klubu.
 
- Dyrektor Żukowski jest kibicem Górnika i bardzo się ucieszył z tych prezentów. Nawet podbił kilka razy przekazaną mu piłkę. Bardzo się cieszymy, że mamy tak oddanych sympatyków. Górnik zawsze był klubem górniczym i grał przede wszystkim dla ciężko pracującej braci górniczej – dowodzi Stanisław Oślizło.
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.