Wiadomości z Zabrza

Bójka w szkole

 • Dodano: 2014-01-16 09:00

Zabrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności szkolnej bójki do której doszło w poniedziałek w jednym z lokalnych gimnazjów.

Jak wstępnie ustalono uczestniczyło w niej 5-ciu uczniów w wieku 14-16 lat. Przyczyny bójki nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że finał wczorajszego zdarzenia będzie miał miejsce w Sądzie Rodzinnym.

Do bójki pomiędzy uczniami doszło podczas przerwy lekcyjnej w jednej ze szkolnych toalet. Kto wie jak zakończyłaby się bójka, gdyby nie interwencja nauczyciela pełniącego dyżur na szkolnym korytarzu. Uczestnikami bójki zajęła się pedagog szkolna, a także wezwani na miejsce realizatorzy programu Lepiej Razem niż Osobno. Dziś wiadomo już, że dwóch uczniów uczestniczących w bójce, kilka dni wcześniej umawiała się na nią za pośrednictwem Facebooka. Teraz sprawą zajmą się specjaliści ds. nieletnich zabrzańskiej komendy. Ostatecznie sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • ja

  rodzice powinni wpier... spuścić jak za dawnych czasów i wyjdą na ludzi! zachciało się bezstresowego wychowania! Na finale wyjdzie, że to wina szkoły bo się chłopcy frustrowali...

 • fan zabrzańskiej patologii

  pewnie nawstrzykiwani marihuaną bili się o wpływy z handlu haszyszem...

  • fan zabrzańskiej patologii
   2014-01-16 13:33
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.