Wiadomości z Zabrza

Artur Rojek wraca na trasę promującą album "Kundel" i wystąpi w Zabrzu już 3 lipca

  • Dodano: 2021-06-21 12:45

Artur Rojek wraca na trasę promującą album „Kundel” i wystąpi w Zabrzu już 3 lipca. Ostatnie bilety do nabycia na: www.ebilet.pl/muzyka/pop/artur-rojek

Artur Rojek w Zabrzu!

Od ponad roku żyjemy w zupełnie nowej rzeczywistości, gdzie musimy bardziej skupiać się na naszym wspólnym zdrowiu i bezpieczeństwie. Dotychczas odbyło się kilka koncertów z trasy „Kundel” i dla wszystkich, którzy mieli możliwość w nich uczestniczyć, na długo zostaną w pamięci. 

Koncertowych spotkań i muzyki na żywo nie da się zastąpić niczym, dlatego tłumy fanów, stęsknionych za spotkaniami z muzyką Artura Rojka uczestniczyły w jesiennej odsłonie trasy, podczas której obowiązywały restrykcyjne obostrzenia. Dzisiaj dla wszystkich bezpieczeństwo to priorytet, dlatego na tych koncertach organizator zadbał o wszystkie niezbędne zabezpieczenia. 

 
Nie inaczej będzie w Zabrzu, 3 lipca, gdzie Artur Rojek ze swoim zespołem wystąpią w Domu Muzyki i Tańca. Będzie to finalny koncert pierwszej trasy promującej ostatni album  Artysty. 

Na koncercie usłyszycie największe przeboje artysty zarówno z jego solowego dorobku, jak i z czasów Myslovitz. Emocje gwarantowane.

Tu mała zajawka tego, co Was czeka na koncertach:

Znany z przebojów „Bez końca”, „Beksa” czy „Syreny”, dyrektor artystyczny OFF Festivalu wydał swój drugi solowy album „Kundel” w marcu 2020 roku.  

Jego poprzednia znakomicie przyjęta płyta, “Składam się z ciągłych powtórzeń”, ukazała się w 2014 roku, uzyskując status podwójnie platynowej płyty (ponad 60 000 sprzedanych egzemplarzy). 

„Dlaczego kundel? Dla mnie to synonim szlachetnej ludzkiej prostoty, ktoś pozornie nieciekawy i wewnętrznie niestandardowy. Kundle są wszędzie i wbrew pozorom, często wiedzą najwięcej.” – Artur Rojek

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.