Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Ankieta dotycząca budżetu partycypacyjnego

  • Dodano: 2018-02-13 09:15

Zabrzański Budżet Partycypacyjny to wieloetapowy proces, w którym mieszkańcy decydują o przeznaczeniu określonej części środków finansowych wydawanych z miejskiego budżetu.

W 2017 roku odbyła się w naszym mieście już czwarta edycja budżetu partycypacyjnego. Przyniosła ona szereg zmian w regulaminie. Chcielibyśmy poznać opinie osób, do których budżet partycypacyjny jest skierowany — mieszkańców Zabrza. Coraz więcej projektów z wcześniejszych edycji jest wykonanych. Chcielibyśmy zapytać zabrzan czy zauważają inwestycje wynikające z budżetu partycypacyjnego i czy z nich korzystają.

Ankieta będzie dostępna do 25 lutego br., a jej wyniki zostaną opublikowane na stronie http://www.um.zabrze.pl/mieszkancy/budzet-partycypacyjny/prezentacje

Prosimy Państwa o wypełnienie anonimowej ankiety.

Ankieta (ankieta w formularzach google otwiera się w nowym oknie).

https://goo.gl/forms/FIH4QAkKlyKloU7k1

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • sowa

    Na osiedlu Kopernik nie ma już poczty, porządnego sklepu, banku nawet bankomatu.Postawili nowe lampy ,przy okazji rozkopując trawniki.Teraz mamy błotny skwer. W planach jest budowa jakiejś siłowni, pewnie tez zostawia kupę błota.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.