Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Ankieta dotycząca budżetu partycypacyjnego

  • Dodano: 2018-02-13 09:15

Zabrzański Budżet Partycypacyjny to wieloetapowy proces, w którym mieszkańcy decydują o przeznaczeniu określonej części środków finansowych wydawanych z miejskiego budżetu.

W 2017 roku odbyła się w naszym mieście już czwarta edycja budżetu partycypacyjnego. Przyniosła ona szereg zmian w regulaminie. Chcielibyśmy poznać opinie osób, do których budżet partycypacyjny jest skierowany — mieszkańców Zabrza. Coraz więcej projektów z wcześniejszych edycji jest wykonanych. Chcielibyśmy zapytać zabrzan czy zauważają inwestycje wynikające z budżetu partycypacyjnego i czy z nich korzystają.

Ankieta będzie dostępna do 25 lutego br., a jej wyniki zostaną opublikowane na stronie http://www.um.zabrze.pl/mieszkancy/budzet-partycypacyjny/prezentacje

Prosimy Państwa o wypełnienie anonimowej ankiety.

Ankieta (ankieta w formularzach google otwiera się w nowym oknie).

https://goo.gl/forms/FIH4QAkKlyKloU7k1

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • sowa

    Na osiedlu Kopernik nie ma już poczty, porządnego sklepu, banku nawet bankomatu.Postawili nowe lampy ,przy okazji rozkopując trawniki.Teraz mamy błotny skwer. W planach jest budowa jakiejś siłowni, pewnie tez zostawia kupę błota.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.