Wiadomości z Zabrza

[AKTUALIZACJA] Zaginęła 12-letnia Patrycja z Zabrza

  • Dodano: 2021-06-09 10:30, aktualizacja: 2021-06-09 15:24

Nastolatka po raz ostatni była widziana we wtorek, 8 czerwca, na placu przed Szkołą Podstawową nr 6 w Zabrzu. Później słuch o niej zaginął. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach 12-letniej Patrycji.


AKTUALIZACJA: 

12-letnia Patrycja z Zabrza, która była poszukiwana od wczoraj odnalazła się cała i zdrowa – poinformowała Śląska Policja. Policjanci wyjaśniają okoliczności jej zaginięcia.


Patrycja Rybakowska jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne, długie włosy i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną koszulkę, czarną czapkę dżokejkę z literą H, a także czarne legginsy z dziurami, różowe adidasy. Na prawym kolanie miała czarny stabilizator, a na twarzy czarną maseczkę z czaszką. 12-latka ma też znak szczególny. To blizna na prawym policzku.

- Dziewczynka ostatni raz była widziana we wtorek między godziną 18.00 a 19.00 na placu Szkoły Podstawowej numer 16 przy ulicy Józefa Lompy w Zabrzu w towarzystwie kobiety w wieku około 30-lat. Każdy, kto może znać miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie miał z zaginioną jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Policją – apelują zabrzańscy mundurowi.

Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca przebywania zaginionej, proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zabrzu 47 8543 255, lub z dyspozytorem numeru alarmowego 112.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.