Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

12 - latka potrącona na pasach

  • Dodano: 2018-09-21 10:00

Zabrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w rejonie przejścia dla pieszych na ul. Wolności.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 12-latka przebiegając przez pasy została potrącona przez nadjeżdżający samochód. W wyniku zdarzenia dziewczynka doznała ogólnych potłuczeń . Czynności w sprawie trwają.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj rano na ul. Wolności w rejonie stacji paliw. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 12-latka została potrącona na przejściu dla pieszych, na które chwilę wcześniej wbiegła spiesząc się na tramwaj. Z relacji świadków wynika, iż jeden z pojazdów zatrzymał się przed przejściem ustępując pierwszeństwa pieszej. Niestety nie zauważył jej kierujący Toyotą. W wyniku zdarzenia nastolatka doznała ogólnych potłuczeń i trafiła na badania do szpitala. 58-letni kierujący samochodem osobowym był trzeźwy. Czynności w sprawie trwają, a zabrzańscy policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.