Wiadomości z Zabrza

Jesteś tutaj: Strona główna »  Wiadomości »  Informacje »  Informacja

Informacje lokalne

Nagrodzeni za odwagę

7 luty 2010    Autor / źródło: kat.tvp.pl

Nagrodzeni za odwagę

Wykazali się odwagą - otrzymali nagrody. Dwaj policjanci z Zabrza, mł. asp. Mariusz Łukowski i st. post. Łukasz Olbiński, jako jedni z pierwszych przybyli na miejsce eksplozji.

Zobaczyli rozbitą ścianę pierwszego piętra budynku, zwisający dach, mnóstwo gruzu oraz odgłosy osób usiłujących wydostać się na zewnątrz. Pomimo niebezpieczeństwa zawalenia się całego budynku mieszkalnego, policjanci bez wahania weszli do wnętrza, ratując przebywające tam osoby. 

Przypomnijmy - 16 stycznia w budynku przy ul. Andersa w Zabrzu wybuchł gaz - jedna osoba zginęła, kilka zostało rannych. Dziękując za wyróżnienie, zabrzańscy policjanci podkreślali, że robili jedynie to, co obiecali wstępując w szeregi policji.
 
 
Źródło: www.kat.tvp.pl
Informacje z regionu TV Katowice


Przeczytaj również

Komentarze    regulamin »

Dodaj komentarz do artykułu: Nagrodzeni za odwagę

Temat komentarza *

Treść komentarza *

Autor *
E-mail autora

Aktualne wiadomości z Zabrza na Twój adres e-mail

- Chcę otrzymywać BEZPŁATNY internetowy informator miasta Zabrze, tym samym zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silnet z Rudy Śląskiej w celach marketingowych oraz wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji promocyjnych i handlowych od Silnet oraz jego partnerów handlowych.

* - pola obowiązkowe

Archiwum wiadomości

Komentarze

Wypowiedz się!

Skąd czerpiesz na co dzień najświeższe informacje o mieście?
Z prasy
Z internetu
Z radia i telewizji
Z wielu źródeł

Wiosna
w Zabrzu
Wiosna - coraz cieplejsze i dłuższe dni napawają nas optymizmem i zachęcają do działania. Czas pomyśleć o tym, by zaopatrzyć się w potrzebne narzędzia ogrodnicze i zrobić porządki w ogródku. Odśwież swoją garderobę: kup wiosenny ciuch i buty. Jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów zapisz się na aerobik lub wybierz się na wycieczkę rowerową lub wiosenny spacer.

Wiosna to czas zmian więc:

Inne pomysły możesz zrealizować przy pomocy naszego Katalogu firm