Imprezy

Jesteś tutaj: Strona główna »  Kultura, imprezy »  Imprezy kulturalne »  Impreza kulturalna

Dzień Kobiet

Impreza już się odbyła. Zobacz zbliżające się imprezy »

Data: 2013-03-08
Godzina: 17:00
Miejsce: Restauracja Balaton

Serdecznie zapraszamy na niesamowity wieczór specjalnie dla wszystkich Pań!

8 Marca w Restauracji Balaton !!

Od godziny 17:00  do dyspozycj wszystkich uczestniczek imprezy będzie doświadczona kosmetyczka, która udzieli Paniom porad dotyczących pielęgnacji cery oraz doboru odpowiedniej kolorystyki do karnacji skóry.

Dodatkowo zabiegi pielęgnacyjne dłoni, wybrane kosmetyki w promocyjnych cenach, atrakcyjne rabaty, bony oraz zniżki na kosmetyki firmy Avon.

O godzinie 18:00 rozpoczniemy zabawę z wodzirejem, który ma do zaoferowania swietna muzykę i mnustwo zabaw między innymi : karaoke !!

Koło godziny 20:00 wystąpi gość specjalny !!

  • Tajemnice lasu karbońskiego

  Termin: ekspozycja stała
  Ekspozycja "nowej generacji" przeniesie nas w świat karbonu działając na nasze zmysły: wzrok, słuch, dotyk a nawet powonienie. Za pomocą nowoczesnej techniki, autentycznych okazów paleobotanicznych, rekonstrukcji i inscenizacji znajdziemy się w karbońskiej puszczy...

 • Wszystko zaczęło się od węgla

  Termin: ekspozycja stała
  Kariera węgla jako surowca energetycznego związana jest z wynalezieniem maszyny parowej i rewolucją przemysłową. Epokowy wynalazek silnika parowego wygenerował zapotrzebowanie na węgiel oraz doprowadził do przełamania technicznych barier w górnictwie.

 • Izba i kuchnia górnicza, wnętrza mieszkalne z przełomu XIX i XX wieku

  Termin: ekspozycja stała
  Poznanie pełnego wizerunku dawnego górnictwa nie jest możliwe bez zwrócenia uwagi na życie codzienne górników. Z tego powodu Muzeum gromadzi sprzęty powszechnego użytku: meble, naczynia, sprzęty gospodarstwa domowego, serwety, makatki itp.

 • Środy z Orange

  Termin: Każda środa
  Organizator: Multikino Zabrze
  W ramach akcji Środy z Orange klienci mają możliwość zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego. Po wysłaniu SMS-a o treści FILM pod numer 241 otrzymują w odpowiedzi kod uprawniający do odebrania biletów na środowy seans kinowy.
  Teraz 2 bilety w cenie 1 czekają także na Klientów Telekomunikacji Polskiej, która połączyła się z marką Orange.

 • Poranki w Multikinie

  Termin: Każda sobota i niedziela
  Organizator: Multikino Zabrze
  Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2 lat na Poranki w Multikinie
  W każdą sobotę i niedzielę o godz. 12:00 gramy najpopularniejsze bajki na wielkim kinowym ekranie. Bilet w cenie 11 zł, do nabycia wyłącznie w wszystkich kasach biletowych Multikina i Silver Screen Łódź.
  Poranki i oferta dla Przedszkoli:
  W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna wielkość grupy to 20 dzieci).


Imprezy z innych miast

Katowice
Mikołów
Świętochłowice
Zabrze
3356
Twój schowek